TURNUSY COACHINGOWE W GÓRACH

Znajomy opowiedział nam jak w „wielkim świecie” prowadzone są coachingi:

Przy ruchliwej ulicy, obok kawiarni czy też restauracji z wystawionymi głośnikami kwadrofonii, między przystankiem autobusowym a tramwajowym wynajęty jest kwadratowy box, gdzie coach umawia się z klientem na sesję. Może w takich wielkich aglomeracjach ma to rację bytu. Tam gdzie akurat nie ma ani krzty żywej zieleni, prawdziwego słońca, czyli pozytywnej i autentycznej energii natury, prowadzenie sesji „jakoś” się udaje. Ale nam to „jakoś” i ta jakość nie pasuje. To nie ten coaching, którego nas nauczono, któremu my się poświęcamy, żyjemy nim i proponujemy.

W Beskidzie Niskim, a dokładnie na krańcach województwa małopolskiego i podkarpackiego, w ostatniej wsi w Polsce zamieszkaliśmy w roku 2009. Odwiedzają nas przyjaciele, znajomi, większość z nich przyjeżdża na chwilkę i... potem tęsknią. Pytają, kiedy można nas znów odwiedzić, po to by przejść po raz kolejny do granicy (dosłownej i umownej), pokonać Płaziny (to taki masyw górski, który widać z naszych okien), spotkać przydrożne krzyże i... oddychać, szeroko i głęboko. Zauważyliśmy, że 4 dnia pobytu dokonuje się w nich niesamowita zmiana – są wewnętrznie uspokojeni, nie sięgają już tak często po komórkę, nie pytają – Która godzina?, nawet są i tacy, którzy cieszą się ciszą i... po prostu są. Czy to widok tej Cerkwi, którą widać z naszego tarasu, czy też te łagodne szczyty gór, a może jeszcze coś, czego nazwać nie potrafimy?

Pozbieraliśmy te wszystkie sygnały i doświadczenia i... urodził nam się pomysł o prawdziwych sesjach coachingowych z siłą i energią bazującą na naturze naszego pięknego świata.

Zapraszamy do przerw w pracy i życiu codziennym, nie na kawę w restauracji obok pracy, nie do wydzielonego boxu w biurze, gdzie za przysłoniętą żaluzją szybą kręcą się akurat Ci, z którymi chcielibyście coś załatwić. Praca nad sobą wymaga odpowiedniego miejsca, czasu i przestrzeni. Jeśli więc ma być to prawdziwe i głębokie, spokojne i zarazem mocne i trwałe, zapraszamy Cię na turnusy coachingowe w góry.

Co to takiego?
Turnus kojarzy się zwykle z kolonią, obozem, wakacjami. Prócz nauki jest zabawa, rekreacja i wypoczynek. Nie zawsze w ciągu roku można znaleźć czas na swoją edukację, a już najgorzej jest, kiedy trzeba wykorzystać kilka dni wolnego z pracy, co oznacza krótsze wakacje. Turnusy coachingowe to propozycja wakacyjnego kursu 7 dni refreshu i/lub superwizji. Praca narzędziowa trwać będzie ok. 5-6 godzin dziennie, resztę dnia wypełnia zwiedzanie okolic (a jest co oglądać!) lub bezczynny wypoczynek. Dlatego też proponujemy zabrać ze sobą bliskich, przy okazji organizując im świetne wakacje w górach (Przewodnik – to taki Pan lub Pani co to opowie, zaprowadzi lub zawiezie – w cenie Waszego kursu).

Zapoznaj się z poniższymi pytaniami, a gdy już sobie na nie odpowiesz podejmij decyzję

 • Dlaczego mógłbyś tu przyjechać?
 • W jakim stopniu jesteś gotowy na przyjazd? (oceń na skali od 1 do 10, gdzie 1 oznacza całkowitą niegotowość, a 10 – całkowitą gotowość)*
 • Dlaczego nie wybrałeś mniejszej liczby?
 • Wyobraź sobie, że przyjechałeś - jakie byłyby pozytywne skutki przyjazdu?
 • Dlaczego te skutki są dla ciebie ważne?
 • Jaki jest następny krok, jeśli takowy istnieje?

*jeśli wybrałeś 1 – turnusy coachingowe nie są dla Ciebie (na postawie „Motywacja błyskawiczna” Michaela V. Pantalona)

Co proponujemy w ramach turnusów coachingowych:

 • Powtórzenie, przypomnienie narzędzi stosowanych w coachingu.
 • Wymiana doświadczeń, transfer wiedzy, umiejętności.
 • Praca nad swoimi celami na przyszły rok zawodowy.
 • Indywidualną i/lub grupową superwizję.
 • Doświadczenie pracy z rzeczywistym klientem.
 • Możliwość rodzinnego pobytu.
 • Zwiedzanie okolic wraz z rodziną w ramach odpoczynku od sali szkoleniowej.

Jeśli chcesz, abyśmy zajęli się organizacją Twojego pobytu, daj nam znać określając preferencje:
Hard Core, Light, Exclusive.

Copyright © Ases For 2005-2020